Hüpoteeklaenuga saad aidata kaasa oma helgemale tulevikule

Vahel tuleb ette suuremaid ootamatuid või planeeritud kulutusi, millele endal hammas peale ei hakka ning selleks, et neid väljaminekuid siiski teha on vaja lisafinantseeringut. Enne kui siirdud suurematesse pankadesse väikelaenu või krediitkaardi järele, soovitame üle vaadata ka alternatiivid.

Ettevõtte alustamine on suur investeering sinu tulevikku

Oma äri alustamine on iga inimese jaoks suur samm ning tihti võib küll idee olla väga hea, kuid kuid ettevõte alustamine nõuab suuri kulutusi, mille tarbeks endal raha napib. Stardikapital, riigilõivud, äriruumid ja tehnika – kõik see maksab raha ning võib esialgu tunduda liiga suur tükk, et hammas peale hakkaks. Äri alustamiseks mõeldud laenud suurtest pankadest või starditoetus EAS-is nõuavad aga väga suurt paberimäärimist ning neid antakse tavaliselt vaid mõnele eelistatud tegevusalale. Suurtest pankadest saadavad väikelaenud on aga seevastu väikesed sealjuures suurte intresside ja väga lühikese tagasimakse ajaga.

Haridus prestiižsetes välismaa ülikoolides annab sulle tööturul eelise

Tänapäeva avatud maailmas on meil võimalik minna  ja omandada kvaliteetne haridus ükskõik millises maailma ülikoolis, kuid Eestis pakutav õppelaen ei ole piisav isegi meie enda tasuliste õppekavade eest tasumiseks rääkimata teistest ülikoolidest Euroopas või mujal välismaal ning alati ei ole võimalik Eesti kodanikul konkreetses riigis õppelaenu võtta. Selline haridus aga annab arvestatava eelise Eesti või välismaa tööturul ning on asi, millesse on kasulik investeerida. Sellistel puhkudel tuleb appi Ehital Krediidi hüpoteeklaen.

Hüpoteeklaen aitab unistused teoks teha

Pakume laenu kuni 60% ilma hüpoteegita kinnisvara väärtusest, et saaksite  alustada ettevõtet, õppida välismaal või kanda muid suuremaid kulutusi. Intress 10-15% aastas on enamustest suurtes pankades pakutavatest väikelaenudest väiksem, summa on suurem ning tagasimakse aeg on kuni 20 aastat. Kui sulle tundub, et sul oleks tarvis sellist laenu, siis meie laenu taotlemise protsess on küllaltki lihtne. Nimelt tuleb sul täita laenutaotlus meie kodulehel ning peale saadetava indikatiivse pakkumise üle vaatamist saad juba konsulteerida meie spetsialistidega, kes juhendavad sind laenu protsessi lõpuni. Lisaks on võimalik kõik hüpoteegi seadmisega seotud kulud laenusummast maha arvata.