On mitmeid valdkondi tervishoius, millele haigekassa ei laiene, kuid tavaliselt iga inimese elus mõnel korral ette tulevad. Kõikvõimalik selline ravi on üpriski kulukas ning vahel on selliste raviarvete maksmiseks pisut lisaabi vaja. Meil tootevalikus on kinnisvaralaen ja hüpoteeklaen, mis sellisel puhul appi tulevad.

Tuntuim raharöövel on hambaravi

Kabuhirmu hambaarsti juurde minemise ees oleme ilmselt tundnud kõik ja mitte ainult seepärast, et puur meile haiget võiks teha vaid ka selle ees, et kui hambaaugud on kokku lapitud, siis tekib rahakotti hambaaugust valusamgi tühimik. Lisaks tavaliselt hammaste lappimisele tuleb ette veel kõikvõimalike protseduure hammaste valgendamise, sirgendamise  ja muu sellise näol, mis meie hambumust ja naeratust parendavad. Üüratute raviarvete kartusele ei tohiks oma naeratust aga ohvriks tuua ning ületamatuid probleeme ei ole olemas. Meie anname kinnisvara- ja hüpoteeklaenu kuni 60% teie hüpoteegivaba kinnisvara väärtuseks, et teie naeratus oleks silmipimestavalt ilus.

Vaegnägemine vajab samuti kohest reageerimist

Silmad on meie tähtsaimaks meeleelundiks, millega ümbruskonnast informatsiooni ammutame ning selleks, et see vaimustav optiline atribuutika toimiks tuleb tema eest ka korralikult hoolt kanda. Olgu selleks siis esimene paar prille või nendest vabanemiseks mõeldud laseroperatsioon, siis hinnasilt on mõlemal küljes päris priske. Kui endal hammas peale ei hakka, siis tuleb kuskilt abi otsida, sest raviga viivitades võib olukord sootuks halvemuse poole pöörata. Selleks, et teid aidata on meil valikus hüpoteeklaen ja kinnisvaralaen, mille abiga on võimalik saada kuni 60% ulatuses Eestis asuva kinnisvara väärtuses lisaraha.

Vahel lihtsalt ei kannata oodata

Võib aga juhtuda, et ka protseduuride puhul, mis on tegelikult haigekassaga kindlustatud, ei saa arsti juurde aega, sest järjekorrad on mitu kuud pikad. Sellisel juhul on vahel tarvis pöörduda erakliiniku poole, kes kaebustele kiiremini lahendused leiavad. Erakliinikutega käib aga kaasas hinnasilt ning see ei ole mitte väike. Kui aga juhtub, et kohene ravi on väljapääsmatu ning on vaja see välja minek teha, ilma et endal selle jaoks piisavalt raha oleks, siis tasub pöörduda meie poole ning saame teile anda laenu kinnisvara tagatisel kuni 60% selle väärtusest, et saaksite oma tervise asjad korda ning rahulikult tööle naasta.

Paljuski on levinud sajandi alguses tekkinud eksiarvamused, et väiksemad krediidiasutused üritavad iga hinna eest oma klientidel nahka üle kõrvade tõmmata. Sellised arusaamad said alguse kõikvõimalike kiirlaenude ajastul, kus laenu anti peaaegu igaühele utoopiliste intresside ja võimatult lühikese tagasimakse ajaga. Tänaseks on väiksemaid hüpoteeklaenu pakkujaid ning hoiu- laenuühistuid tekkinud mitmeid ning nende teenuste kasutamine osutub tihti oluliselt meeldivamaks, kui suurtelt pankadelt laenu saamine.

Paindlikum ja personaalsem teenindus

Tihti juhtub suuremates pankades, et nende laenu spetsialistid omavad väga kitsaid raamistikke, mille alusel laenu antakse. Kui klient nendesse raamidesse ei mahu, siis tuleb ka laenuotsus negatiivne, kusjuures arvesse ei võeta kliendi juba olemasolevaid varasid ettevõtlustulu, kui see ei ole igakuine ning palju muud. Meie Ehital Krediidis vaatame täpselt teie andmetele otsa ning teeme laenuotsuse kõiki andmeid arvesse võttes. Lisaks on teenindus ning otsuse saamine oluliselt kiirem kui suurtes kommertspankades. Esmase laenupakkumise saab meilt juba päevaga.

Kuidas laenu saada?

Laenu saamiseks Ehital Krediidist peate te olema täisealine Eesti kodanik või resident, omama Eesti Vabariigis hüpoteegivaba kinnisvara ning omama püsivat seaduslikku sissetulekut. Järgmisena tuleks välja valida, millist laenu soovite taotleda, meie portfelli kuuluvad: Kinnisvaralaen, Hüpoteeklaen, Kodulaen, Eluasemelaen ja Refinantseerimine. Hüpoteeklaen ja kinnisvaralaen on peamiselt mõeldud suuremate kulutuste kandmiseks nagu auto ostmine, ravi või remont. Kodulaen ja eluasemelaen on mõeldud peaasjalikult kinnisvara ja kodu soetamiseks või ehitamiseks. Refinantseerimine on toode, kus kinnisvara tagatisel pakume mõne teise krediidiasutuse laenu ülesse ostmist.

Kes me oleme?

Ehital Krediit on Eesti kapitalil alates 1994 aastast tegutsev vastutustundlik krediidipakkuja. Oleme pikaajalise kogemusega krediidieksperdid, kes peavad oluliseks vastutustundliku ja kiiret teenindust oma klientidele, kes soovivad saada hüpoteeklaene. Oleme täielikult Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes pakub laene kinnisvara tagatisel nii eraklientidele kui ka ettevõtetele. Meie sooviks on saada Eesti üheks tuntumaks ja usaldusväärsemaks hüpoteeklaenude pakkujaks

Vahel tuleb ette suuremaid ootamatuid või planeeritud kulutusi, millele endal hammas peale ei hakka ning selleks, et neid väljaminekuid siiski teha on vaja lisafinantseeringut. Enne kui siirdud suurematesse pankadesse väikelaenu või krediitkaardi järele, soovitame üle vaadata ka alternatiivid.

Ettevõtte alustamine on suur investeering sinu tulevikku

Oma äri alustamine on iga inimese jaoks suur samm ning tihti võib küll idee olla väga hea, kuid kuid ettevõte alustamine nõuab suuri kulutusi, mille tarbeks endal raha napib. Stardikapital, riigilõivud, äriruumid ja tehnika – kõik see maksab raha ning võib esialgu tunduda liiga suur tükk, et hammas peale hakkaks. Äri alustamiseks mõeldud laenud suurtest pankadest või starditoetus EAS-is nõuavad aga väga suurt paberimäärimist ning neid antakse tavaliselt vaid mõnele eelistatud tegevusalale. Suurtest pankadest saadavad väikelaenud on aga seevastu väikesed sealjuures suurte intresside ja väga lühikese tagasimakse ajaga.

Haridus prestiižsetes välismaa ülikoolides annab sulle tööturul eelise

Tänapäeva avatud maailmas on meil võimalik minna  ja omandada kvaliteetne haridus ükskõik millises maailma ülikoolis, kuid Eestis pakutav õppelaen ei ole piisav isegi meie enda tasuliste õppekavade eest tasumiseks rääkimata teistest ülikoolidest Euroopas või mujal välismaal ning alati ei ole võimalik Eesti kodanikul konkreetses riigis õppelaenu võtta. Selline haridus aga annab arvestatava eelise Eesti või välismaa tööturul ning on asi, millesse on kasulik investeerida. Sellistel puhkudel tuleb appi Ehital Krediidi hüpoteeklaen.

Hüpoteeklaen aitab unistused teoks teha

Pakume laenu kuni 60% ilma hüpoteegita kinnisvara väärtusest, et saaksite  alustada ettevõtet, õppida välismaal või kanda muid suuremaid kulutusi. Intress 10-15% aastas on enamustest suurtes pankades pakutavatest väikelaenudest väiksem, summa on suurem ning tagasimakse aeg on kuni 20 aastat. Kui sulle tundub, et sul oleks tarvis sellist laenu, siis meie laenu taotlemise protsess on küllaltki lihtne. Nimelt tuleb sul täita laenutaotlus meie kodulehel ning peale saadetava indikatiivse pakkumise üle vaatamist saad juba konsulteerida meie spetsialistidega, kes juhendavad sind laenu protsessi lõpuni. Lisaks on võimalik kõik hüpoteegi seadmisega seotud kulud laenusummast maha arvata.

Väga tihti juhtub, et näiteks väikeettevõtjatel või käsunduslepinguga töötajatel ei ole panga jaoks ette näidata piisavalt regulaarset sissetulekut, mille tõttu uue kinnisvara ostmiseks kodupank laenu ei anna. Kõik ei ole veel halvasti ning kui omatakse eelnevalt kinnisvara, on võimalik kinnisvaralaen siiski saada.

Pool kodu rahast on olemas, kuid osta pole siiski võimalik

Loome hüpoteetilise olukorra, kus ettevõtja endale palka ei maksa, kuid iga aasta maksab endale välja normaalse suurusega dividendid ning on suutnud ligi poole oma tulevase kodu maksumusest juba kõrvale panna. Pank leiab, et regulaarne sissetulek ei ole piisav, laenu otsus tuleb negatiivne ja laenuleping jääb sõlmimata. Kui endal või lähisugulastel (loomulikult nende nõusolekul) on olemas kinnisvara, millel puudub hüpoteek on meie juurest laenu saamine rohkem kui võimalik. Meie anname teile laenu kinnisvara tagatisel, mis on kuni 60% tagatiseks pandava kinnisvara väärtusest ning vajadusel on võimalik isegi hüpoteegiga seonduvad kulud laenusummast maha arvata.

Suvila maksab poole maja rahast, aga pangast laenu ei saa

Tekitame nüüd teise hüpoteetilise olukorra, kus eramajas elav inimene, kellel pole sissemaksu raha, kuid on korralik sissetulek ja eluase, mis maksab soetatavast kinnisvarast poole rohkem. Pank sellistel tingimustel laenu ei anna, sest nemad tahavad, et sissemakse oleks vähemalt 10%. Tekib jabur patiseis, kus inimene, kes tegelikult on likviidne ei saa endale uut kinnisvara soetada, sest tal pole hetkel suurt summat korraga välja käia. Ehital Krediidist võid aga sellise laenu saada sissemakset tegemata, sest meie anname ilma hüpoteegita kinnisvara tagatisel laenu kuni 60% olemasoleva kinnisvara väärtusest. Ülejääva 10% saad vajadusel näiteks remondi või aiatraktori peale kulutada.

Pead ei tasu norgu lasta

Kui esimese hooga ei õnnestu kodupangast laenu saada, siis ei tasu pead norgu lasta ning tasub alati kaaluda alternatiive. Meie Ehital Krediidis soovime inimeste unistusi teoks teha ning seetõttu oleme loonud selliste olukordade lahendamiseks laenutooteid ning oleme katsunud hoida oma taotlusprotsessi võimalikult lihtsa. Lisaks oleme ka loonud võimaluse arvata hüpoteegi seadmisega seotud kulud maha laenusummast, et teha teie unistused võimalikult kättesaadavaks ning nende saavutamise lihtsaks.

Uuringufirma Spinter viis käesoleva aasta aprillis läbi veebiküsitluse, kus küsitles veidi üle tuhande inimese vanuses 18-75 ja küsitlusest selgus, et 48% inimestest, kes elavad täna üüripinnal plaanivad isikliku kodu soetamist lähima kolme aasta jooksul. Esimese kodu ostmine ning  kodulaenu võtmine võib tunduda ületamatu bürokraatiakadalipp, kuid kui rahulikult kodulaenu võtmise protsessi süveneda, siis ei tundu see üldse nii keeruline.

Esimese asjana tuleks kindlaks teha kui suur kodulaen on vajalik, et soovitud kodu osta ning kuidas soovitakse laenu tagatis seada. Kas on olemas kodulaenu sissemaks või soovitakse laenu võtta ilma sissemakset tegemata. Laenu võtmine sissemaksu tegemata eeldab lisatagatise olemasolu. Lisatagatis tähendab seda, et lisaks ostetavale kinnisvarale seatakse tagatiseks veel mõni korter, maja või maatükk. Kui endal puudub nii lisatagatis, kui ka sissemakse raha, siis tasub pöörduda lähisugulaste poole, kellega teil on usalduslik vahekord ning kellel mõni kinnisvara seisab ilma hüpoteegita. Kui kodu välja valitud ning vajadusel lisatagatiski leitud, siis tasub pöörduda laenu saamiseks Ehital krediidi poole.

Esimese sammuna tasuks läbi lugeda kodulaenu tingimused ning seejärel laenu summa ja tagasi maksmise periood sisestada laenukalkulaatorisse. Kui olete laenu suuruse ning tagastamise aja sisestanud, siis annab laenukalkulaator teile aimu ligikaudsest igakuisest laenu tagasimakse suurusest. Saanud teada makse suuruse tasub võtta hetke mõtlemisaega ning arutada kõigi osalistega läbi, et kas igakuise makse suurus mitte üle jõu ei hakka käima ning kas kodulaenu tingimused on teile sobilikud. Kui peale mõningast mõtisklust selgub, et laenukalkulaatorist vastu vaadanud number on jõukohane ning laenutingimused sobivad, tasuks ära täita laenutaotlus. Peale kodulaenu taotluse täitmist saadetakse teile indikatiivne pakkumine, kus on ära märgitud, kas esialgsel hinnangul on teil võimalik laenu saada ning milline saab olema hinnanguline laenusumma ning kodulaenu intress.

Peale seda ootame teid juba enda kontorisse, kus täidetakse koos konsultandiga ära laenutaotlus paberkandjal ning konsultant selgitab kõiki edasisi samme alates laenulepingu allkirjastamisest kuni hüpoteekide seadmiseni notari juures. Kui konsultandi juures käidud saabub õige pea teile personaalne laenupakkumine, mis kajastab juba reaalselt teie kodulaenu tingimusi ning millele on lisatud maksegraafik. Peale seda jääb üle veel ainult notaris käia ning saategi endale unistuste kodu soetada.