Paljuski on levinud sajandi alguses tekkinud eksiarvamused, et väiksemad krediidiasutused üritavad iga hinna eest oma klientidel nahka üle kõrvade tõmmata. Sellised arusaamad said alguse kõikvõimalike kiirlaenude ajastul, kus laenu anti peaaegu igaühele utoopiliste intresside ja võimatult lühikese tagasimakse ajaga. Tänaseks on väiksemaid hüpoteeklaenu pakkujaid ning hoiu- laenuühistuid tekkinud mitmeid ning nende teenuste kasutamine osutub tihti oluliselt meeldivamaks, kui suurtelt pankadelt laenu saamine.

Paindlikum ja personaalsem teenindus

Tihti juhtub suuremates pankades, et nende laenu spetsialistid omavad väga kitsaid raamistikke, mille alusel laenu antakse. Kui klient nendesse raamidesse ei mahu, siis tuleb ka laenuotsus negatiivne, kusjuures arvesse ei võeta kliendi juba olemasolevaid varasid ettevõtlustulu, kui see ei ole igakuine ning palju muud. Meie Ehital Krediidis vaatame täpselt teie andmetele otsa ning teeme laenuotsuse kõiki andmeid arvesse võttes. Lisaks on teenindus ning otsuse saamine oluliselt kiirem kui suurtes kommertspankades. Esmase laenupakkumise saab meilt juba päevaga.

Kuidas laenu saada?

Laenu saamiseks Ehital Krediidist peate te olema täisealine Eesti kodanik või resident, omama Eesti Vabariigis hüpoteegivaba kinnisvara ning omama püsivat seaduslikku sissetulekut. Järgmisena tuleks välja valida, millist laenu soovite taotleda, meie portfelli kuuluvad: Kinnisvaralaen, Hüpoteeklaen, Kodulaen, Eluasemelaen ja Refinantseerimine. Hüpoteeklaen ja kinnisvaralaen on peamiselt mõeldud suuremate kulutuste kandmiseks nagu auto ostmine, ravi või remont. Kodulaen ja eluasemelaen on mõeldud peaasjalikult kinnisvara ja kodu soetamiseks või ehitamiseks. Refinantseerimine on toode, kus kinnisvara tagatisel pakume mõne teise krediidiasutuse laenu ülesse ostmist.

Kes me oleme?

Ehital Krediit on Eesti kapitalil alates 1994 aastast tegutsev vastutustundlik krediidipakkuja. Oleme pikaajalise kogemusega krediidieksperdid, kes peavad oluliseks vastutustundliku ja kiiret teenindust oma klientidele, kes soovivad saada hüpoteeklaene. Oleme täielikult Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes pakub laene kinnisvara tagatisel nii eraklientidele kui ka ettevõtetele. Meie sooviks on saada Eesti üheks tuntumaks ja usaldusväärsemaks hüpoteeklaenude pakkujaks