Tervise pealt ei tasu kunagi kokku hoida

On mitmeid valdkondi tervishoius, millele haigekassa ei laiene, kuid tavaliselt iga inimese elus mõnel korral ette tulevad. Kõikvõimalik selline ravi on üpriski kulukas ning vahel on selliste raviarvete maksmiseks pisut lisaabi vaja. Meil tootevalikus on kinnisvaralaen ja hüpoteeklaen, mis sellisel puhul appi tulevad.

Tuntuim raharöövel on hambaravi

Kabuhirmu hambaarsti juurde minemise ees oleme ilmselt tundnud kõik ja mitte ainult seepärast, et puur meile haiget võiks teha vaid ka selle ees, et kui hambaaugud on kokku lapitud, siis tekib rahakotti hambaaugust valusamgi tühimik. Lisaks tavaliselt hammaste lappimisele tuleb ette veel kõikvõimalike protseduure hammaste valgendamise, sirgendamise  ja muu sellise näol, mis meie hambumust ja naeratust parendavad. Üüratute raviarvete kartusele ei tohiks oma naeratust aga ohvriks tuua ning ületamatuid probleeme ei ole olemas. Meie anname kinnisvara- ja hüpoteeklaenu kuni 60% teie hüpoteegivaba kinnisvara väärtuseks, et teie naeratus oleks silmipimestavalt ilus.

Vaegnägemine vajab samuti kohest reageerimist

Silmad on meie tähtsaimaks meeleelundiks, millega ümbruskonnast informatsiooni ammutame ning selleks, et see vaimustav optiline atribuutika toimiks tuleb tema eest ka korralikult hoolt kanda. Olgu selleks siis esimene paar prille või nendest vabanemiseks mõeldud laseroperatsioon, siis hinnasilt on mõlemal küljes päris priske. Kui endal hammas peale ei hakka, siis tuleb kuskilt abi otsida, sest raviga viivitades võib olukord sootuks halvemuse poole pöörata. Selleks, et teid aidata on meil valikus hüpoteeklaen ja kinnisvaralaen, mille abiga on võimalik saada kuni 60% ulatuses Eestis asuva kinnisvara väärtuses lisaraha.

Vahel lihtsalt ei kannata oodata

Võib aga juhtuda, et ka protseduuride puhul, mis on tegelikult haigekassaga kindlustatud, ei saa arsti juurde aega, sest järjekorrad on mitu kuud pikad. Sellisel juhul on vahel tarvis pöörduda erakliiniku poole, kes kaebustele kiiremini lahendused leiavad. Erakliinikutega käib aga kaasas hinnasilt ning see ei ole mitte väike. Kui aga juhtub, et kohene ravi on väljapääsmatu ning on vaja see välja minek teha, ilma et endal selle jaoks piisavalt raha oleks, siis tasub pöörduda meie poole ning saame teile anda laenu kinnisvara tagatisel kuni 60% selle väärtusest, et saaksite oma tervise asjad korda ning rahulikult tööle naasta.