Kui palju ma laenu saan

Sul on mõte, plaan või kindel kava oma unistus ellu viia. Selle plaani hind on aga niisugune, et oma jõududega sa hakkama ei saa ja sa tahaksid laenu võtta. Internet on täis erinevaid laenukalkulaatoreid, kuid reaalne elu toob sind ikka laenuandja juurde küsimusega: kui palju ma laenu saan? Laenusumma sõltub sinu sissetulekust, maksevõimekusest, tagatavast varast, sellest, millist tüüpi laenu sa soovid ja milleks.

Paljud pangad pakuvad tänapäeval tagatiseta laenu. Need on kõrgema intressiga lühiajalised laenud, mõeldud üldjuhul kiireloomuliseks, näiteks auto ostuks, remondiks, õppimis- või ravikuludeks, reisiga seotud väljaminekuteks. Pikemaajalised laenud on enamasti mõeldud kinnisvara soetamiseks, olgu siis olemasoleva paremaks muutmise või hoopis uue, suurema ja moodsama kodu ostmise eesmärgil. Kui palju siis laenuandjalt laenu saab?

Kindlasti pead sa teadma, et erinevad pangad annavad laenu erinevatel tingimustel. Suurte pankade asjaajamine on pikaldane ja kalkuleeriv. Võimalik, et sulle öeldaksegi jah, aga laenusumma, mida sa soovid, ei ole piisav või soovib pank omaosalust, mida sul ei ole võimalik välja käia. Ei ole sage, et tuleb ette ka äraütlemisi. Kuidas siis saada laenuandjalt soovitud summat laenu?

Ehital Krediit pakub sulle laenu hoopis paindlikumatel tingimustel. Oleme väike krediidiasutus, meie asjaajamine on kiire ja jõuame põhjalikult süveneda kõikide klientide soovidesse. Võimalik, et oled juba proovinud laenu saada mitmest erinevast suuremast pangast, võtnud pakkumisi, võrrelnud intresse ja laenutingimusi, aga ikkagi tundub, et need ei ole sulle jõukohased. Kas siis loobuda oma soovidest, uuest autost või eluasemest või püüda ikkagi leida lahendus?

Ajal, mil suured pangad on aina karmistanud oma tingimusi, on Ehital Krediit töötanud selle nimel, kuidas leida oma klientidele veelgi paindlikumaid lahendusi. Meie suudame sulle pakkuda laenutingimusi, maandades sinu riske selliselt, et sinu igakuine rahaline olukord püsib kindel ega kuku suure laenukoorma ees kokku.

Sageli tuleb ette olukordi, kus klient arvutab oma laenuvõimekust üksnes igakuise sissetuleku põhjal, unustades, et tal võib olla ka kinnisvara, mida saab seada laenu tagatiseks. Tagatise korral on võimalik laenu hoopis teisiti kavandada – kas siis väiksema kuumakse või pikema perioodi peale või mõlemat.

Ehital Krediit annab mitmesugust laenu. Meie portfelli kuulub kinnisvaralaen, hüpoteeklaen, kodulaen, eluasemelaen ja laenude refinantseerimine. Hüpoteeklaen ja kinnisvaralaen on peamiselt mõeldud suuremate kulutuste kandmiseks nagu auto ostmine, ravi või remont. Kodulaen ja eluasemelaen on mõeldud peaasjalikult kinnisvara ja kodu soetamiseks või ehitamiseks.

Ehital Krediit eluaseme- või kodulaenuga saab osta ja ehitada kodu. Hüpoteeklaen ehk kinnisvaralaen on laen kinnisvara tagatisel, mille puhul me laenuraha kasutamiseks piiranguid ei sea. Laenude tähtaeg on alates 6 kuust kuni 20 aastani. Meie poole pöördudes ei pea sa mõtlema ainult sellest, kui palju sa laenu saad. Meie püüame sulle leida võimalikult paindlikke ja professionaalseid lahendusi. Pakume laenu nii eraisikutele kui ka juriidilistele isikutele. Laenu võivad taotleda kõik Eesti kodanikud, Eesti Vabariigis alaliselt elavad eraisikud ning Eestis registreeritud ettevõtted.

Laenusumma moodustab üldjuhul kuni 70% tagatiseks pakutava kinnisvara turuväärtusest ning sõltub ka sinu kui laenuvõtja sissetulekust. Lisatagatise korral on võimalik vähendada sinu omafinantseeringu osa. Võimalik, et saame sulle pakkuda hoopis soodsamat laenu või tingimusi. Täida laenusoov, tule Ehital Krediit laenunõustaja juurde ja arutame. Sinu mure, kust ja kui palju sa laenu saad on lahendatav!