Kinnisvaraturg kogub aina suuremaid tuure ja võib-olla mõtled sinagi, et viimane aeg oleks osta või ehitada endale kodu. Järgmine küsimus on, kust saada laenu? Loomulikult tuleb sulle appi Ehital Krediit.

Meie ettevõtte eluaseme- või kodulaenuga saad osta või ehitada endale kodu või soetada isikliku sõiduvahendi. Võib-olla unistad sa hoopis vaba aja sisukamast veetmisest ja sellega seoses heast jalgrattast, tipptasemel spordivarustusest või veesõidukist? Meie pakume sulle erinevaid laenutooteid, et saaksid ellu viia oma unistused ja soovid.

Sinu mõtted, kust saada laenu, võivad olla ka sellega seotud, et tasuda õppimise eest, katta reisikulud või saada heatasemelist raviteenust. Selliste väljaminekute jaoks pakub Ehital Krediit sulle kinnisvara tagatisel laenu.

Viimase aasta pingeline periood ja paljude majandusharude seiskumine on toonud kaasa finantsmuresid nii eraisikutele kui ettevõtetele. Keerulise olukorra üleelamiseks on esimene küsimus, kust saada laenu? Ehital Krediit pakub laenu ka eraisikutele, kellel on maksehäireid. Samuti pakume laenu maksehäirega ettevõtetele või kui ettevõttel on tekkinud muid likviidsusprobleeme. Maksehäirete puhul saame oma kliente nõustada ja pakkuda vajadusel seniste laenude refinantseerimist. Laenu refinantseerimist on mõistlik kasutada kõikvõimalike kõrge intressiga laenude puhul, näiteks kiirlaenud või autolaenud, kus tagasimakse tähtajad on lühikesed. Makseraskuste ja maksehäirete puhul võib klienti üsna kiiresti tabada ka viivis või leppetrahv, mis tekkinud olukorda veelgi lootusetumaks muudab. Ehital Krediit käsitleb refinantseerimise puhul erinevaid laenukulusid tervikliku paketina, mis lisab mugavust igakuisel arvepidamisel ja jooksvate kulude katmisel.

Ehital Krediit pakub sulle võimalust laenu saada ka käendaja toel. Laenu käendus on käendaja antud lisatagatis ehk kinnitus selle koha, et käendaja vastutab käendatava isiku laenukohustuse eest. Sinu laenul võib ka olla mitu käendajat, sel juhul vastutavad nad sinu laenu eest võrdsetel tingimustel. Laen käendajaga on laenu andjale lisagarantiiks, et kui laenuvõtja ei saa mingil põhjusel täita oma tagasimakse kohustusi, on käendaja või käendajad kohustatud laenu tasuma.

Ehital Krediit pakub laene, mille tähtaeg on alates 6 kuust kuni 20 aastani. Pakume kiireid, paindlikke ja professionaalseid lahendusi nii era- kui juriidilistele isikutele, kinnisvara tagatisel laene, s.h käendaja toel, refinantseerime laene ja pakume hüpoteeklaene. Pakume laene ka maksehäiretega isikutele ning ettevõtetele. Laenu võivad taotleda kõik Eesti kodanikud, Eesti Vabariigis alaliselt elavad eraisikud ning Eestis registreeritud ettevõtted.

Kaalume sinu soove põhjalikult ja leiame üheskoos laenulahenduse. Kui sa mõtiskled selle üle, kust saada laenu, pöördu julgelt meie laenuhalduri poole.