Mis on laenu refinantseerimine?

Laenu refinantseerimine on ühe või mitme laenu toomine uue laenuhaldaja alla selliselt, et uus laenuandja tasub senised laenud ja sõlmib sinuga uue laenulepingu.

Tarbimislaen, krediitkaart, kiirlaen võib juhtuda, et oled oma laenuvõimekust üle hinnanud ja igakuiselt nende kõigi eest tasudes ei jää järele peaaegu midagi. Peale selle on lühiajalised laenud tihtipeale küllalt kõrge intressi ja laenuhalduskuludega. Nii juhtubki, et maadled kuust kuusse sellega, kuidas ülejäänud jooksvaid kulusid tasuda. Selline olukord survestab nii vaimselt kui ka füüsiliselt, kuna sa ei suuda enam hinnata oma rahalist seisu. Kui kiirlaenude või muude halbade laenude tagasimaksetega tekib hilinemisi või maksehäireid, langetab see omakorda sinu krediidivõimekust. Surnud ring?

Sellisest olukorrast on võimalik välja tulla. Appi tuleb refinantseerimine, mida pakub Ehital Krediit. Meie liidame sinu olemasolevad laenud kokku ja tagastame need laenuhaldajatele. See ongi laenu refinantseerimine. Protsessi käigus sõlmime sinuga uue laenulepingu ja koostame sinu maksevõimekust arvestava tagasimaksegraafiku uuele laenule. Nüüd on sul üks laen, mis on varasemate laenude kogusumma. Sul ei ole enam vaja maksta mitmele laenuandjale haldus- ja lepingutasusid, mis säästab sinu jooksvaid kulusid.

Pakume sulle laenu tagasimakseks pikemat ajaperioodi ja madalamat intressi. Nii tekib sul uus reserv igakuiseks toimetulekuks ja sa saad oma rahaasjad taas kontrolli alla.

Kui sul on mitu laenu või sul on tunne, et oled võtnud sellise laenu, mis ei ole sulle tingimustelt soodne, liida oma igakuised laenukohustused kokku. Võta aega ja süvene oma laenudega seotud lisakuludesse – kui suur on igakuine intress, laenu haldustasu, lepingutasu ja vaata, mida erinevad laenud sulle kokkuvõttes maksma lähevad. Nüüd on mõtlemise koht – võib-olla tasub need laenud refinantseerida. Juhul kui otsustad refinantseerimise kasuks, pöördu Ehital Krediit laenunõustaja poole. Arutame, kuidas sulle kõige tasukohasemad ja soodsamad tingimused luua ja milline oleks sulle sobiv uus, optimaalne laenumakse. Ühe laenuga, mis on sulle jõukohane ja mida suudad korrektselt tagasi maksta, kasvab ka sinu krediidivõimekus.

Ehital Krediidi laenutaotluse saad esitada meie kodulehelt. Ole oma raha peremees!