Kuidas saada laenu kui on maksehäired

Kui sa murrad pead, kuidas saada juurde lisaraha, kui oled eraisik ja sul on maksehäired, siis tea, et ka sellises keerulises olukorras võid abi saada.

Maksehäired kipuvad tekkima siis, kui sul eraisikuna on palju väikesi laene, näiteks kiirlaene ja tarbimislaene, mida sa ei ole jõudnud õigeks ajaks tasuda, sest sinu kontole ei jäägi jooksvateks kuludeks vaba raha, aga igapäevaelu tahab samuti elamist.

Juhul kui su firmal on maksehäired, on see tõenäoliselt tingitud sellest, et jooksvad kulud võtavad igakuiselt oma osa ja laenumaksete tasumiseks ei jää vaba raha.

Vaevalt, et eraisik või firma, kellel on maksehäired, tahaks sattuda Maksehäireregistrisse. Kui see aga on juhtunud ja sul on nö märk küljes, kuidas on sellisel juhul üldse võimalik laenu saada?

Siin tuleb sulle appi EHITAL KREDIIT. Pakume eraisiku maksehäirete või firma maksehäirete puhul laenude refinantseerimist. Raha laenamine saab seega võimalikuks ka siis, kui sul on maksehäired, päästes sind välja keerulisest olukorrast. Lisaks on laenude refinantseerimine ka maksehäirete puhul sulle kasulik, kuna säästab sind viivistest, leppetrahvidest, intressidest ja muudest lisakuludest, mis tekivad laenukohustuste täitmatajätmisel. Oled sa eraisik või firmaomanik, maksehäired on igal juhul täiendav psühholoogiline stress. Kui saad oma rahaasjad korda, on see sulaselge pingeleevendus ja saad taas rahulikult hakata oma asju korraldama.

On veel asju, mida sa pead laenude refinantseerimise puhul teadma. Juhul kui sul on eraisikuna maksehäired tekkinud näiteks kõrge intressiga SMS-laenude, kiirlaenude, tarbimislaenude tulemusel, võib nende laenude kulukus aastas ulatuda kümnete protsentideni. Seega oleks sulle kõige soodsam need laenud esimeses järjekorras refinantseerida.

Soovitame ka sel juhul meie laenunõustaja poole pöörduda, kui sul on eraisikuna tekkinud maksehäired kodulaenu tasumisel. Võib-olla tasub võrrelda sinu praeguse laenuandja laenutingimusi nendega, mida meie saame sulle pakkuda. Võimalik, et saame sinu laenu refinantseerida pikema ajaperioodi peale, pakkudes sulle soodsamat kuumakset. See omakorda tekitab sulle vaba raha jooksvateks kuludeks ja seniste maksehäirete asemel saad tunda hoopis rahalist kergendust.

Pakume laenu või liisingu refinantseerimist ka maksehäiretega ettevõtetele. EHITAL KREDIIT on paindlik laenuandja, võimaldades pikemat laenuperioodi, väiksemaid kuumakseid ja soodsaid intresse, mis vähendavad laenude kulukust.

Laenude refinantseerimiseks saad eraisikuna kasutada peamiselt oma eluaset. Ettevõtte maksehäirete refinantseerimise puhul võivad tagatiseks sobida ka tootmismaad ja -hooned, äripinnad või muud kinnisvara objektid. Juhul kui kasutad laenu refinantseerimiseks kinnisvara, tuleb sellele seada hüpoteek ja tagada laenu refinantseerimine hüpoteegi abil. Siin võib olla mitmeid sulle keerulisena tunduvaid etappe, aga kui pöördud EHITAL KREDIIT laenunõustaja poole, siis meie aitame sind laenusaamise igas etapis.