Millal võtta laenu?

Eesti laenuturul on arvukalt erinevaid laenuvõimalusi. Sissetulekute kasvades on ka laenuvõtjate arv suurenenud. Finantsteenuseid ehk laenu pakutakse nii ettevõtetele kui ka eraisikutele, konkurents on suur, kuid laenutingimused ja laenu intressid on väga erinevad. Kui sa mõtled, kas võtta laenu, siis pead teadma, et laen on finantskohustus. Sellepärast mõtle oma laenusoovi üle hoolikalt järele. Võib-olla on sul praegu hea sissetulek, aga majanduse olukord võib muutuda ja siis on sul uue olukorraga keeruline kohaneda. Ehital Krediit pakub sulle laenu palju parematel tingimustel ja soodsama intressiga kui teised pakkujad Eestis.

Pakume laenu kõigile − eraisikutele, ettevõtetele, äriühingutele. Meie ettevõttes on laenu saamine lihtsam, sest asjaajamine võtab vähem aega kui suurtes pankades. Millal võtta laenu? Laenu võid vajada siis, kui sul on mõttes soetada kinnisvara, sul seisab ees suurem tervise või õppimisega seotud kulutus. Võib-olla soovid paremaks muuta oma elamistingimusi? Laenu abil saad oma unistused teoks teha.

Laenusoov võib olla sul ka siis, kui plaanid asutada oma ettevõte. Üsna tõenäoliselt vajad sa selle käivitamiseks algkapitali. Ehital Krediit annab laenu eraisikutele kui ka firmadele, aidates igal oma kliendil säilitada mõistlikku laenukoormust.

Võimalik, et oled aga hoopis olukorras, kus sinu senine laen või laenud käivad sulle üle jõu, piirates sinu igapäevast rahalist vabadust. Võimalik, et oled võtnud laenu lühikese perioodi peale ja selle intress võib olla üsna kõrge. Kui sa tunned, et senine laen või laenud käivad sulle üle jõu ja sa soovid paindlikumat maksegraafikut või pikemat laenuperioodi, aitab Ehital sinu laenu refinantseerida. Meie refinantseerimislaenud on paindlikud ja keskendume siin põhjalikult igale laenuvõtjale eraldi. Refinantseerime laene madalama intressiga, võrreldes teistest finantsasutustest võetud kohustustega.

Täida laenutaotlus ja saadame sulle laenupakkumise ühe päeva jooksul. Pakume igale kliendile personaalset lahendust ja paindlikke tingimusi. Tuleme sulle vastu ka siis, kui sinu senine sissetulek peaks muutuma. Ka sel juhul leiame sulle parima võimaluse laenu tagasi maksmiseks.

Kui soovid taotleda laenu kinnisvara tagatisel, siis täida interneti leheküljel olev vorm. Laenu saad taotleda ka laenukalkulaatori kaudu. Laenu taotlemiseks ei ole kohe vaja esitada kinnisvara hindamisakti. Kui see on juba olemas, saada hindamisakt meie e-postile info@ehital.ee

Pärast taotluse esitamist võtab sinuga ühe tööpäeva jooksul ühendust meie laenunõustaja, kes küsib vajadusel lisainfot ja selgitab edasisi toiminguid.