Krediit ehk laen on võlgu antud raha, mille kohaselt laenuandja annab raha laenusaajale. Krediit on paindlik viis tasuda ostetavate asjade eest ühekorraga, võimaldades soovitud ese või kinnisvara välja osta ning tasuda seejärel kogu laenusumma krediidiasutusele pikema perioodi vältel igakuiste maksete kaupa.

Krediidi kaudu tekib laenusaajal (deebitoril) kohustus laenuandjale (kreeditorile) maksta raha kokkulepitud tähtajaks tagasi, tasudes sellelt intressi. See on tasu laenuandjale krediidi ehk laenu andmise eest. Krediidi intressimäär on enamasti laenulepingus kokku lepitud. EHITAL KREDIIT pakub laenu väga soodsa intressiga, kuna meie ettevõttel on pikaajaline  krediidivõimekus.

Krediiti võib vajada nii eraisik kui ka ettevõte. EHITAL KREDIIT pakub eluaseme- või kodulaenu, millega saab osta ja ehitada kodu, tasuda suurema ostu, näiteks auto eest, finantseerida õpingu- või ravikulusid. Ettevõtted ehk juriidilised isikud võivad vajada krediiti oma majandustegevuse laiendamiseks, investeerimiseks või tootmisseadmete soetamiseks.

Krediidi saamiseks sõlmime oma kliendiga lepingu, mille kohaselt laenuandja kohustub andma raha krediidisaajale − isikule või ettevõttele teatud tingimustel. Laenule seatakse tagatis. EHITAL KREDIIT pakub krediiti kinnisvara tagatisel, mille puhul krediidi kasutamiseks piiranguid ei seata.

Krediiti võib anda pikemaks või lühemaks perioodiks. Milline laenuperiood oleks just soovitava krediidi puhul parim, selgub juba EHITAL KREDIIT laenunõustajaga konsulteerides. Meie ettevõttes on krediidi tähtaeg alates 6 kuust kuni 20 aastani. Pakume kiireid, paindlikke ja professionaalseid krediidilahendusi nii eraisikutele kui ka juriidilistele isikutele. Krediiti võivad taotleda kõik Eesti kodanikud, Eesti Vabariigis alaliselt elavad eraisikud ning Eestis registreeritud ettevõtted.

EHITAL KREDIIT järgib krediidiandmisel Eesti seadusi, häid tavasid ja vastutustundliku laenamise põhimõtet. Meie põhimõte krediidi andmisel on pakkuda rahaliste kohustuste võtmisel parimaid lahendusi, olles seejuures paindlik ja arvutada oma klientide jaoks välja mõistlik laenukoormus.

Meie krediidiportfelli kuuluvad kinnisvaralaen, hüpoteeklaen, kodulaen, eluasemelaen ja laenude refinantseerimine. Pakume häid krediidivõimalusi ka startivatele ettevõtetele, sest äri alustamise protsessis on investeeringud firma arendamise vältimatu osa.

EHITAL KREDIIT pakub laene soodsama intressiga kui enamik krediidiandjaid. Meie ettevõttes on krediidi saamine lihtsam ja asjaajamine võtab vähem aega. Täida laenutaotlus ja saadame sulle laenupakkumise ühe päeva jooksul. Pakume igale kliendile personaalset krediidilahendust ja paindlikke tingimusi.