MIS ON LAEN?

Laen on enamasti rahaline võlakohustus, millel on kaks osapoolt − laenuandja ja laenusaaja. Nende kahe osapoole vahel sõlmitakse leping, kus laenusaaja on kohustatud laenuandjale laenusumma tagastama kindlaks määratud tingimustel. Enamasti on laen tähtajaline. Laen võib olla tagatud või tagatiseta. Tagatisega laen on selline laen, mille puhul laenuandja annab laenu vara (kinnisvara, auto, väärtpaberid, tootmishooned, seadmed vm) tagatisel. Laenu andmisel määratakse intress, see on laenu kasutamise eest makstav tasu. Laenu intressimäär võib olla erinev, eri liiki laenudel võib olla kõrgemaid või madalamaid intresse.

Ehital on vastutustundlik krediidiettevõte, kes pakub laene kinnisvara tagatisel nii eraklientidele kui ka ettevõtetele. Meie portfelli kuuluvad: kinnisvaralaen, hüpoteeklaen, kodulaen, eluasemelaen ja laenu refinantseerimine. Pakume paindlikel tingimustel laenu ka alustavatele ettevõtetele, teades, et oma äri alustamine nõuab suuri kulutusi.

Hüpoteeklaen ja kinnisvaralaen on peamiselt mõeldud suuremate kulutuste kandmiseks nagu auto ostmine, ravikulude katmine või eluaseme ulatuslikum remont. Kodulaen ja eluasemelaen on mõeldud peaasjalikult kinnisvara ja kodu soetamiseks või ehitamiseks. Refinantseerimine on toode, kus me pakume mõne teise krediidiasutuse laenu ülesostmist kinnisvara tagatisel.

Ehital Krediit pakub sulle laenu soodsama intressiga kui teised pakkujad Eestis. Pakume laenu kõigile − eraisikutele, ettevõtetele, äriühingutele. Refinantseerime laene madalama intressiga võrreldes teistest finantsasutustest võetud kohustustega.

Meie ettevõttes on laenu saamine lihtsam, sest asjaajamine võtab vähem aega kui suurtes pankades. Täida laenutaotlus ja saadame sulle laenupakkumise ühe päeva jooksul. Pakume igale kliendile personaalset lahendust ja paindlikke tingimusi.